А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

У Вишківській територіальній громаді проведено Всеукраїнську акцію ,,Голоси дітей”

опубліковано: 04 червня 2024 оновлено: 25 червня 2024
З нагоди Міжнародного дня пам'яті дітей, загиблих в результаті збройної агресії російської федерації проти України, у Вишківській територіальній громаді проведено Всеукраїнську акцію ,,Голоси дітей”.
4 червня 2022 року, першою леді України Оленою Зеленською було започатковано щорічне проведення акції «Голоси дітей», присвячене пам’яті маленьких українців, чиє життя забрала війна.
Внаслідок збройної агресії РФ проти України Офісом Генерального прокурора зафіксовано 1311 випадківпоранення та 545 фактів загибелі дітей. Проте такі дані не є остаточними, оскільки неможливо отримати достовірну інформацію через активні бойові дії і тимчасову окупацію частини території України.
Загибель дітей - це трагедія усього цивілізованого світу. Чи думав хтось, що в XXI столітті українським дітям потрібно буде боротися за виживання? Ці діти вже ніколи не підуть до школи, для них не пролунає останній дзвоник, вони вже не стануть дорослими. Воєнні злочини не мають терміну давності. Увесь світ відчуває наш біль і трагедію. Помстимося за кожне вбивство, втрачене дитинство, розбиту мрію…
Під час акції учасники розвішали дзвіночки на дерева, що символізують голоси дітей, які загинули, а також принесли лампадки та іграшки.