А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

Всесвітній День працівників екстренної швидкої медичної допомоги

опубліковано: 27 травня 2024 оновлено: 25 червня 2024
27 травня - Всесвітній День працівників екстренної швидкої медичної допомоги.
Вони для нас – Герої, адже щодня стоять на захисті ще одного невидимого фронту та роблять усе, що у їхніх силах, аби врятувати та зберегти найцінніше – людські життя. Вони першими приймають на себе усі удари вірусних хвороб. Наше завдання забезпечити їм надійний тил - бути уважними до власного здоров`я.
В липні 2023 року на щоденне чергування став новий автомобіль швидкої допомоги, який рятує життямешканців нашої громади. Напевно немає вулиці, де б він не побував. І в сніг, і в дощ, і в спеку швидка допомога виїжджає на різні виклики, бригади поспішають на виклик, щоб надати кваліфіковану допомогу людині, яка потребує невідкладної допомоги.У Вишківській амбулаторії розміщений пункт постійного базування бригади екстреної (швидкої) медичної допомоги. В цьому році селищною радою виділено приміщення для водіїв та персоналу, яке оснащене всім необхідним для комфортної роботи.
Дякуємо за вкрай важливу та героїчну роботу фельдшерам: Гомечкові М.В., Полянському Ю.І., Комащенку А.А., Полянському І.І., Чаловці І.В., водіям: Чопею Ю.Ф., Сусику В.М., Зеленьку М. В., Борщу М.М.
Бажаємо сил, терпіння, поваги, здоров’я, невичерпного потоку енергії та людського розуміння. Нехай ваша праця ніколи не залишається непоміченою, а слова подяки звучать якомога частіше, спокійних робочих змін, міцних нервів і сімейного благополуччя!