А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

Друга річниця повномаштабного вторгнення росії на територію України

опубліковано: 24 лютого 2024 оновлено: 17 квітня 2024

Сьогодні друга річниця повномаштабного вторгнення росії на територію України . 731 день триває жорстока, кровопролитна боротьба. 24 лютого 2022 року розділило наше життя на «до» та «після». Календарні дні, які перестали існувати – лише відлік важких днів до нашої Перемоги. Кожного дня триває боротьба за свободу й незалежність країни, приносить нових Героїв, посилає нові випробування та змушує кожного з нас робити доленосний вибір.
Українські воїни – мужні, хоробрі та найкращі захисники продовжують давати гідну відсіч агресору, виборюючи вільне та мирне майбутнє для всіх нас. Ми завжди пам’ятаємо завдяки кому настає новий день. Дякуємо всім, хто захищає нас та стаємо на коліна перед світлою пам’яттю тих, хто поклав своє життя на вівтар майбутньої перемоги й перед їхніми родинами, у яких війна забрала найцінніше – синів та доньок, батьків та матерів, чоловіків та дружин, братів та сестер, ми всі у вічному боргу перед Вами, на всі покоління й віки. З великим болем згадуємо кожного і кожну, хто віддав найцінніше – своє життя….
Сьогодні, біля Алеї Слави відбувся мітинг – реквієм до дня другої річниці вторгнення росії в Україну, на якому керівництво Вишківської територіальної громади, військовослужбовці, родини загиблих бійців, духовенство та мешканці громади поклали квіти та лампадки до Меморіалу пам’яті загиблих Героїв. На заході був відслужений Молебен за живих воїнів територіальної громади та всієї України, відслужена Панахида за полеглих воїнів нашої громади та всіх невинно вбитих у російсько – українській війні. Вічна та світла пам’ять усім Героям України!