А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

II етап проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

опубліковано: 23 березня 2024 оновлено: 17 квітня 2024

Сьогодні, 23 березня, в приміщенні Вишківського ліцею імені Ференца Келчеі відбувся II етап проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО».

Цей проєкт вперше проводився у Вишківській територіальній громаді за ініціативи Президента України Володимира Зеленського. Він являє собою загальнонаціональну платформу для учнів шкіл, сприяє фізичному розвитку та спортивній активності. Ці змагання розроблені відповідно до світового та європейського досвіду, метою яких є створення спортивного свята серед учнів нашої територіальної громади, для збільшення кількості школярів, які бажають займатися спортом на постійній основі і вести здоровий спосіб життя.

Юні спортсмени чотирьох команд: «Велятинські живчики» - Велятинський ліцей, «Удар до слави» - Яблунівська гімназія, «Вогняний фенікс» - Вишківський ліцей №1 та Вишківський ліцей ім. Ференца Келчеі "Тиса", виборювали першість у змаганнях з футзалу.

Призове перше місце виборола команда «Вогняний фенікс» Вишківського ліцею №1, вона ж і буде представляти Вишківську територіальну громаду на III районному етапі проєкту «Пліч-о-пліч», який відбудеться 19 квітня 2024 року в місті Хуст, де братимуть участь представники з 13-ти територіальних громад.

Дякуємо усім за участь та за позитивний заряд енергії! Переможемо разом!!