А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

Участь у нараді із залученням очільників громад прикордонних районів Закарпаття

опубліковано: 20 березня 2024 оновлено: 17 квітня 2024

Вишківський селищний голова Гайович Я. І., взяв участь у нараді із залученням очільників громад прикордонних районів Закарпаття, під головуванням Микити В. Ф.

На порядку денному – реалізація положень Закону України про державний кордон, постанови Кабміну від 27 липня 1998 року № 1147 та змін до них, які регулюють питання прикордонного режиму.

Закарпаття в цьому контексті має особливості, адже багато населених пунктів розташовані саме у прикордонній смузі. Тож зміни в Постанові впливають на всі напрямки життєдіяльності громад. У новій редакції пункт 7 вказаного положення Постанови визначає, що громадяни України в’їжджають, перебувають, проживають, проваджують роботи і пропускаються у прикордонну смугу з дозволу органу Державної прикордонної служби, який безпосередньо виконує завдання щодо забезпечення недоторканності державного кордону у визначеній зоні відповідальності, за наявності документів, що посвідчують їхню особу.

❗️Багато питань від краян, які потребують роз’яснення, тому сьогодні для налагодження взаємодії та обговорення положень Закону й нормативних документів на нараду запросили командирів Чопського та Мукачівського прикордонних загонів.

❗️Важливо налагодити комунікацію між головами громад, керівниками прикордонних районів та прикордонниками. Цей звʼязок має бути системним та сталим для оперативного вирішення питань людей, які проживають і працюють у прикордонній смузі.