А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

У Вишкові відбулося представлення поліцейського офіцера громади

опубліковано: 12 квітня 2024 оновлено: 22 травня 2024

Знакова подія для нашої громади!

На виконання підписаного меморандуму про співпрацю та партнерство між Головним управлінням Національної поліції в Закарпатській області та Вишківською територіальною громадою у Вишкові відбулося представлення поліцейського офіцера громади.

У представленні взяли участь заступник начальника ГУНП в Закарпатській області полковник поліції Роман Ус, т.в.о. начальника Хустського РУП підполковник поліції Денис Вавричин, заступник начальника Хустського РУП майор поліції Іван Пристая , начальник відділу превенції Хустського РУП підполковник поліції Василь Гомечко, начальник сектору ДОП ВП Хустського РУП майор поліції Роман Орос, голова Вишківської ТГ Ярослав Гайович та працівники Вишківської селищної ради.

Вишківський селищний голова вручив ключі від службового автотранспорту, який закуплено за кошти платників податків.

У поліцейській станції створено комфорті умови для виконання професійних обов'язків поліцейських. Поліцейська станція розташована за адресою: вул. Центральна площа, 1 у приміщенні адмінбудинку.

Відтепер, тут працюватиме поліцейський офіцер громади, капітан поліції Баран Іван Іванович, який оберігатиме та захищатиме спокій місцевих мешканців, аби кожен почував себе у безпеці.