А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

засідання 17-ї сесії VIII скликання Вишківської селищної ради

опубліковано: 12 квітня 2024 оновлено: 22 травня 2024

12 квітня 2024 року, відбулося засідання 17-ї сесії VIII скликання Вишківської селищної ради під головуванням селищного голови Ярослава Гайовича.

На початку засідання за традицією хвилиною мовчання вшанували полеглих захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.

На порядок денний виносились такі питанння:

1. Про звільнення КП «Стадіон Тиса» від оплати чистого прибутку на 2024 рік.

2. Про передачу майна КП «Стадіон Тиса».

3. Про внесення змін до складу комісії з реорганізації Вишківської початкової школи Вишківської селищної ради Хустського району Закарпатської області шляхом приєднання до Вишківського ліцею №1 Вишківської селищної ради Хустського району Закарпатської області.

4. Про затвердження передавального акту з реорганізації Вишківської початкової школи Вишківської селищної ради Хустського району Закарпатської області шляхом приєднання до Вишківського ліцею №1 Вишківської селищної ради Хустського району Закарпатської області.

5. Про внесення змін до рішення №685 від 23.02.2024 року «Про передачу в оперативне управління без права балансоутримувача об’єкт нерухомого майна» .

6. Про надання дозволу на укладення договору електропостачання в орендованому приміщенні за адресою: с. Яблунівка, вул. Незалежності, буд.67.

7. Розгляд заяв громадян.

Засідання сесії перервав сигнал повітряної тривоги, проте більшість питань вдалося розглянути та прийняти відповідні рішення.