А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

Семінар для внутрішньо переміщених осіб на тему «Компенсація за зруйноване майно».

опубліковано: 10 квітня 2024 оновлено: 22 травня 2024

Сьогодні, 10 квітня 2024 року у співпраці з Вишківською селищною радою регіональною командою Благодійної організації « Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез », був проведений семінар для внутрішньо переміщених осіб на тему «Компенсація за зруйноване майно».

Після заходу, всі бажаючі мали можливість отримати юридичну консультацію з різних питань, що стосується ВПО. Переселенці, які не змогли бути присутніми на даному заході, можуть звернутися за консультацією до команди БФ «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» за наступними контактами:

https://sss-ua.org/

Telegram - https://t.me/sss_ukraine

Facebook- https://www.facebook.com/stabilizationsupportservices/

Телефон – 0506950284 Анжела Бабкіна, регіональна координаторка БФ «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» у Закарпатській області .

Також, Ви можете заповнинити анкету та консультанти зв’яжуться з Вами, які нададуть фахову юридичну допомогу і допоможуть вирішити Вашу проблему

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSerHaOAtCGs-KpzuiBtxAilG8DP3eoZIsbGTDZ2gESzY3o9sQ/viewform?pli=1&fbclid=IwAR0oo3eC13tIEtuSzVJeljjT2fpErsrsjIkpdSU8aYRky-yQrEJQuK28yos_aem_ATVFqjwnYYUobOKl44zaV9_jiAolHeLAT_sBwGjlawvzi0MYk9YiUXJnOFdJd3TZK2-l3MQBKKVQG4hFQtMwEfFK