А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

Актуальні грантові можливості Програми Connecting Europe Facility Європейської Комісії

опубліковано: 09 липня 2024 оновлено: 24 липня 2024

 

Обласна військова адміністрація інформує щодо актуальної грантової можливості Програми Connecting Europe Facility Європейської Комісії, спрямованої на фінансування стратегічних інвестицій у транспортну, енергетичну та цифрову інфраструктуру з метою сприяння економічному зростанню, створенню робочих місць та підвищенню конкурентоспроможності в Європейському Союзі, а також для реалізації Європейського зеленого курсу.

Наразі доступні два відкриті конкурси для індивідуальних грантів, націлених на розбудову інфраструктури підзарядки електроенергії для транспортних засобів, та інфраструктурних проектів, метою яких є підтримка інфраструктури для підзарядки електроавтомобілів, водневих заправок, бункерування аміаку та метанолу.

Заявниками повинні бути юридичні особи (державні або приватні), заснованими в одній з країн Європейського Союзу. Щоб узяти участь у програмі у ролі партнера в складі консорціуму з європейською організацією, яка виступатиме як основний грантоотримувач, потрібно зареєструвати свою компанію на порталі Європейської комісії.

Орієнтовний бюджет конкурсу складає 220 000 000 євро.

Дедлайн подачі заявок: 24 вересня 2024 року.

Більше інформації щодо грантової можливості доступно за посиланням:

https://grant.market/opp/cef-fuel

 

Для отримання додаткової інформації про процес подачі, скористайтеся онлайн посібником:

https://ec.europa.eu/info/funding-tenders/opportunities/docs/2021-2027/common/guidance/om_en.pdf